Середа, 24.07.2019, 05:18
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Розівської РДА

Вітаємо Вас на сайті відділу освіти, молоді та спорту Розівської РДА
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2019 » Травень » 28 » Свято обдарованої дитини 22 травня 2019 року
11:58
Свято обдарованої дитини 22 травня 2019 року

                           

Діти - то гордість Розівського району

 

Що й казати, талановитих дітей у нашому районі багато. Хтось малює, начеЛеонардо Да Вінчі, хтось виводить довершені па, а дехто не уявляє себе без науки. Цього навчального року учні нашого району здобули багато перемог як на районному рівні, так і на обласному і навіть всеукраїнському.

Підсумком роботи за рік стало районне свято «Обдарована дитина - 2019».

На святі були присутні гості, які постійно підтримують ініціативи, спрямовані на розвиток творчого потенціалу підростаючого покоління: Денисенко С.В. – заступник голови Розівської районної державної адміністрації, Мальований О.Г. - голова Розівської районної ради, Білоусова В.В. – завідувач сектору з питань освіти, молоді та спорту Розівської райдержадміністрації, Попов В.О. – помічник-консультант народного депутата України О.Понамарьова, Яловець Т.В. – завідуюча КНМУ «Розівський районний методичний кабінет», керівники та педагоги закладів освіти, працівники методичного кабінету.

Відповідно до Програми розвитку освіти району на 2017-2022 роки були виділені кошти для придбання подарунків обдарованим учням.

Помічник-консультант народного депутата О. Понамарьова Попов В.О. на святі вручив дітям, що є переможцями обласного та всеукраїнського рівня грошові винагороди.

Учні переможці обласних мовних конкурсів відповідно до Програми розвитку і функціонування української мови в Розівському районі на 2016-2020 роки отримають премії в кінці календарного року.

Хто ж вони – гордість Розівського району?

Міщенко Анастасія, учениця 11 кл. Розівської ЗОШ №2 І-ІІІ ст. переможниця обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН – (І м), ІІІ м в обласному конкурсі екскурсоводів шкільного музею «Край в якому я живу», активна учениця спортивного життя школи та району, переможниця районної олімпіади з географії, мовно-літературного конкурсу ім..Т.Шевченка.

Іванченко Софія, учениця 3 класу Розівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. переможниця обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика (керівник Бартош Л.В.) (ІІ м).

Морозова Анастасія, учениця 8 класу Солодководненського НВК переможниця всеукраїнської конференції-конкурсу науково-дослідницьких робіт школярів «Зоряний шлях» - І м, а також І м у Всеукраїнських конкурсах «Космічні фантазії», «Моральний вчинок».

Томіна Ольга та Дротянка Єлизавета, учениці 9 класу Солодководненського НВК, переможці всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» (І м).

Клименко Карина, учениця 8 класу Солодководненського НВК, переможниця всеукраїнської конференції – конкурсу науково – дослідницьких робіт школярів «Зоряний шлях» (ІІІ м).

Тарасенко Ольга, учениця 11 класу Розівської ЗОШ № 2 І-ІІІ ст., переможниця обласного конкурсу «Об'єднаймося, ж брати мої» (ІІ м).

Кіщак Максим, учень 9 класу Карл –Лібкнехтського НВК переможець обласного конкурсу «Об'єднаймося, ж брати мої» (ІІІ м).

Гонтарєва Анастасія, вихованка Будинку дитячої творчості переможниця обласного етапу конкурсу дитячої та юнацької творчості «Збережемо Україну разом» в номінації «літературна творчість» (ІІ м).

Базаря Данило, учень10 класу Пролетарського НВК І місце та Дзюба Оксана, учениця 11класу ІІІ місце переможці всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії» в номінації «образотворче мистецтво».

Босенко Анастасія, вихованка гуртка Будинку дитячої творчості, учениця Розівської ЗОШ №1 переможниця всеукраїнського конкурсу

«Космічні фантазії» (ІІІ м).

Козян Наталя, учениця 9 класу Карл-Лібкнехтського НВК, вихованка гуртка Будинку дитячої творчості:

- І м фестиваль таланту і краси «Premium Fashion Europe Fest -2018»;

- ІІІ м обласного молодіжного фестивалю естрадного мистецтва «Зорепад 2018» у жанрі «Сучасна пісня»;

- ІІІ м Міжнародний конкурс-фестиваль сучасної пісні і танцю ім.Андрія Гріги «Кришталеві грона»;

- ІІ м Обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості міжнаціональних культур «Зоряниця» у рамках Всеукраїнського фестивалю «Єдина родина»;

- ІІ м в обласному турі Всеукраїнського фестивалю талантів «ZаГрай Fest -2018».

Тернова Аліна, учениця 8 класу Пролетарського НВК, вихованка гуртка Будинку дитячої творчості:

- ІІ м обласний фестиваль національних фольклорних колективів «Запорізький Коловрат -2018»;

- ІІ м обласний етап конкурсу дитячої та юнацької творчості «Збережемо Україну разом»;

- ІІІ м обласний конкурс творчості патріотичного спрямування «Спадщина»;

- ІІІ м Всеукраїнський регіональний конкурс патріотичної пісні та поезії «Слався , рідна Україно».

Співавторами успіху наших переможців є педагоги. Додаткові заняття зі школярами, розробка завдань підвищеної складності, пошук матеріалів – вся ця непомітна, але така важка робота лежить на плечах педагогів: Ось деякі із них: Ковтун Т.В., Гунєвич В.В., Тарасенко В.М., Товстогань В.І., Зеленська В.В., Баранова І.А., Тернова А.С., Клочан Т.П., Козян Т.В., Манник Л.Б.

Переможців ІІ районного етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін нагороджував грамотами та подарунками Денисенко С.В.

Високий рівень знань під час ІІ (районного) етапу олімпіад показали 39 учнів шкіл району.

Олександр Григорович Мальований нагородив грамотами та подарунками учнів, які відзначились під час проведення мовних конкурсів на районному етапі.

До нагородження та вручення подарунків дітям, які мають досягнення у творчій діяльності була запрошена Білоусова В.В.

Директор КЗ «ДЮСШ» Тесля В.М. привітав спортсменів-шкллярів та вручив їм грамоти з подарунками.

Дарували гарний настрій на святі своїми мелодійними піснями Тернова А., Черняк О., Козян Н. та запальними танцями групи БДТ «Едельвейс» (старша, середня та молодша).

Організатори районного свята висловлюють подяку всім, хто допомагав у проведенні свята, а саме Попову В.О., директору КЗ «БДТ» Шатан Т.В. та керівникам гуртків Болотцевій І.В., Карповій Ю.О., Сухоносенко І.В., працівника РЦКД Шквирі Д. та Лисечко О., директору Кумуржі О.С.

 

З повагою сектор з

питань освіти, молоді та

спорту, методичний кабінет

Переглядів: 15 | Додав: освіта | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031